نظرات و پیشنهادات نقشه سایتپرسش های متداولEnglish
 
معرفی سازمان
 
گزارش تصویری

 
در یک نگاه
         
اخبار

ظرفیت افزایش صادرات رنگ به کشورهای بالقوه هدف صادراتی/ توسعه صادرات رنگ با تقویت برندسازی و تجهیز زیرساخت‌ها
دبیر میز محصولات شیمیایی و سلولزی سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به ضرورت توجه به صادرات محصولات نهایی و با ارزش افزوده بالا گفت: براساس آمارهای رسمی گمرک ایران، ارزش صادرات رنگ ایران درسال۱۳۹۶ حدود ۸۲ میلیون دلار بوده است که در سال۱۳۹۷ با ۱۵ درصد افزایش به بیش از ۹۳ میلیون دلار رسیده است.
 ٠٨:٤٠ - 1399/09/06

جزئیات وبینار تجاری ایران و اروپا/ با لغو تحریم‌ها مشکلات بانکی همچنان پابرجاست/ صادرات ایران به اروپا، به یک سوم بعد از برجام کاهش یافت
مدیرکل دفتر اروپا و آمریکا سازمان توسعه تجارت اظهار کرد: اگر امروز آقای بایدن تحریم‌های وضع شده را لغو کند، تا مشکلات نظام بانکی حل نشود توفیق چندانی نخواهیم داشت.
 ١٢:٥٥ - 1399/09/05
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در جمع فعالان اقتصادی در اصفهان:
تجهیز زیرساخت‌های صادراتی در اولویت پرداخت مشوق‌های صادراتی
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در جمع فعالان اقتصادی در اصفهان با اشاره به آخرین وضعیت صادرات کشور گفت: با وجود تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا روند صادرات کشور نسبت به ماه‌های گذشته رو به بهبود است و امیدواریم این روند طی ماه‌های پیش رو ادامه داشته باشد.
 ٢٠:٥٦ - 1399/09/04
همزمان با سفر معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران به اصفهان صورت گرفت:
برگزاری هفتمین کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و قطر
با حضور معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، سند تفاهم‌نامه کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و قطر در شهر اصفهان به امضا رسید.
 ١٨:٢١ - 1399/09/04
پیام معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت به مناسبت هفته بسیج
بسیج همراه ملت، از جنگ تحمیلی تا جنگ تحریمی
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در پیامی با گرامیداشت آغاز هفته بسیج بر نقش و اهمیت والای این نهاد مردمی تاکید کرد.
 ٠٩:٣١ - 1399/09/04
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران :
اتاق تهاتر کشوری در راه است
طی روزها و هفته‌های اخیر تحولات جدیدی در عرصه تجارت خارجی رقم خورده است که شرایط را برای تجار نسبت به قبل تسهیل کرده است. سیاست‌گذار در این مدت به استفاده از ارز متقاضی مجوز داده و از طرف دیگر فعالان اقتصادی می‌توانند از رویه واردات در مقابل صادرات در قالب اتاق تهاتر بهره‌مند شوند.
 ٠٩:٥٥ - 1399/09/03
در شش ماهه نخست سال جاری صورت گرفت:
صادرات 692 میلیون دلاری به کشورهای مشترک‌المنافع
مدیرکل دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران گفت: بر اساس آمارها در شش ماهه نخست سال جاری صادرات ایران به 13 میلیارد و 566 میلیون دلار رسید که از این میزان، 692 میلیون دلار به کشورهای مشترک‌المنافع صادر شده است.
 ٠٩:٤٧ - 1399/09/03